Frolova elpošanas trenažieris


Atpakal

BALTIMED.com
Telefona numurs 371 28952322
E-pasta adrese mail@baltimed.com
Adrese Latvija, Rga, LV1005, Ganību dambis 31
Lapa internetā www.... BALTIMED.com
Darba laiks Pasūtījumus mājas lapā tiek pieņemti visu diennakti!

Pirmdiena 10:00 - 19:00
Otrdiena 10:00 - 19:00
Trešdiena 10:00 - 19:00
Ceturtdiena 10:00 - 19:00
Piektdiena 10:00 - 19:00
Sestdiena Slēgts
Svētdiena Slēgts

Cena : 29.99 €

Cena bez atlaides : 37.00 €

Ekonomija : 19 %

Piegades informacija
  1. Piegāde Rīgā : 0.01 €
  2. Piegāde Latvijā : 3.99 €
Ani.lv

Apraksts

Elpošanas trenažieris - labākais veids kā atbrīvoties no elpošanas sistēmas saslimšanām, aizdusas, bronhiālās astmas, paaugstināt organisma izturību, novērst gripu un asas respiratoras vīrusu infekcijas.
Vladimirs Frolovs ir Krievijas starptautiskās ekoloģiskās rekonstrukcijas akadēmijas akadēmiķis, ekoloģijas un dabas izmantošanas akadēmijas loceklis un korespondents, filozofijas doktors un bioloģisko zinātņu kandidāts.
Krievijas zinātnieka V. F. Frolova izgudrojums – Frolova elpošanas trenažieris un sistēmas "Endogēnā elpošana" izstrāde, kas tiek veikta ar šī aparāta palīdzību.
Tas ir īsts "nou-hau" medicīnas jomā, kas globāli ārstē pat neārstējamas saslimšanas un paildzina dzīvi. Frolova elpošanas trenažieris ir panaceja, kuras saknes meklējamas sensenos laikos, tā ir zinātniski apstiprināta un aprobēta prakse.
Frolova elpošanas trenažieris - autora cīņas par savu dzīvi rezultāts.
Tāpat kā daudzi cilvēki līdz ar vecumu Frolovs ieguva daudzu saslimšanu buķeti: astmu, hipertoniju, čūlas, akmeņus urīnceļos, artrītu un ārsti vēl beigās diagnosticēja audzēju, kas arī lika zinātniekam vērsties pie netradicionālajām atveseļošanās metodēm.
Sportošana, rūdīšanās, ārstēšanās ar badošanos, dažādu plaši reklamējamu līdzekļu lietošana viņam nelīdzēja. Tajā periodā tika plaši propagandēta Buteiko metode. Nodarbības pēc šīs sistēmas nesniedza rezultātus, bet pieprasīja novārdzinoša organisma fizisko un gribas piepūli!
Apgūstot seno un mūsdienu elpošanas vingrinājumu pieredzi, Frolovs arvien vairāk pārliecinājās, ka elpošana - tā ir veselības atslēga, nonākot pie elpošanas metodes radīšanas idejas, kas efektivitātes ziņā nepiekāptos jogas elpošanas metodikai.